YuriiBauman

YURII BAUMAN

PATARĖJAS

PRAKTIKOS SRITYS:

Baudžiamosios teisės ir finansinių nusikaltimų, taip pat mokesčių teisės bei teisės aktų, reglamentuojančių kurupcijos prevenciją, ekspertas.

Jis turi ilgametę patirtį atstovaujant klientų interesus teisėsaugos institucijose, valstybės institucijose ir teismuose. Jis sėkmingai atstovavo stambių užsienio kompanijų interesus Ukrainoje. Konsultuoja Ukrainos ir tarptautines įmones, taip pat fizinius asmenis verslo organizavimo, vykdymo ir saugumo klausimais, taip pat visais klausimai, susijusias su hibridinių atakų prevencija.

Jis yra daugelio įstatymų projektų dėl verslo interesų apsaugos autorius, projektų dėl Ukrainos baudžiamojo ir baudžiamojo proceso kodekso ir kitų įstatymų pataisų autorius; daugelio publikacijų aktualiomis teisės temomis autorius.

Jurijus yra Ukrainos advokatų asociacijos narys.

APDOVANOJIMAI:

Išskirtinis Ukrainos advokatas.

Aukščiausio lygio apdovanojimas suteikiamas advokatams, kurie savo profesine veikla prisideda prie teisininko profesijos plėtros, teisininko autoriteto didinimo, teisininkų bendruomenės stiprinimo, aukštų profesinių standartų ir garbės idealų išlaikymo.

NARYSTĖS ORGANIZACIJOSE:

– Ukrainos nacionalinės advokatų asociacijos Administracinės teisės ir procedūrų komiteto vadovas.

– Ukrainos nacionalinės advokatų asociacijos Baudžiamosios teisės ir proceso komiteto pirmininko pavaduotojas.

KALBOS:

Puikūs anglų, lenkų, ukrainiečių ir rusų kalbų įgūdžiai.

Kontaktai:

Info@nikitinaslegal.eu               

Ukraine, 01023, Kyiv, 39-41 Shota Rustaveli Street, floor 7