NIKITINAS LEGAL

NIKITINAS LEGAL – sukurta verslui!

NIKITINAS LEGAL – tai V.Nikitino advokatų kontora, vienijanti geriausius visų pagrindinių teisės sričių ekspertus – pripažintus advokatus, bendrovių vidinius teisininkus bei verslo konsultantus.

Nuolat plečiamo NIKITINAS LEGAL ekspertų tinklo tikslas – suburti profesionalus puikiai išmanančių savo sektorių teisinę problematiką, verslo specifiką ir įsigilinusių į konkrečią verslo teisės sritį. Geriausiems iš jų atsiveria papildomos galimybės realizuoti pripažintą ilgametę patirtį ir kompetencijas rinkoje, o NIKITINAS LEGAL klientams – pasinaudoti šiuo intelektiniu potencialu numatant ir įgyvendinant inovatyvias verslo idėjas bei tvarius veiklos sprendimus.

Gilesnis supratimas – kitokie sprendimai

Paslaugos įmonių, darbo, mokesčių, konkurencijos, transporto, energetikos, žiniasklaidos, finansų, viešųjų pirkimų, nekilnojamojo turto, intelektinės nuosavybės, verslo / reguliacinių ginčų ir kitose Lietuvos bei tarptautinės teisės srityse – neatsiejamos nuo inovatyvių ir integruotų verslo strategijos, vystymo ir pokyčių valdymo, finansų sričių sprendimų, atitinkančių ateities verslo iššūkius.

   NIKITINAS LEGAL kontoros ekspertų tikslas – vėl ir vėl viršyti klientų lūkesčius:

  • veikiant pagal aukščiausius profesinės etikos standartus
  • išlaikant nuolatinio keitimosi, meistriškumo, vientisumo ir kolegialumo kultūrą
  • pasiūlant savo įgūdžius ir talentus iš įvairių teisinių bei verslo aplinkų
  • suteikiant integruotas geriausio laukiamo rezultato paslaugas

Verslo teisės geriausieji – ateities verslui. NIKITINAS LEGAL