NIKITINAS LEGAL

Jei Jums artimos mūsų vertybės ir požiūris – kviečiame tapti NIKITINAS LEGAL dalimi

Esate patyręs teisininkas, dirbantis įmonėje arba institucijoje? Specializuojatės konkrečiose teisės srityse? Profesinis meistriškumas, atvirumas naujovėms bei stiprus atsakomybės jausmas Jums yra standartas? Tuomet siūlome galimybę prisijungti prie NIKITINAS LEGAL kompetencijų platformos ekspertų.

NIKITINAS LEGAL turėsite galimybę panaudoti savo kompetenciją, teikiant paslaugas klientams kartu su geriausiais savo srities specialistais, ir šalia esamos profesinės veiklos – papildomai tobulėjant dinamiškoje bei motyvuojančioje aplinkoje.

Esate patyręs verslo konsultantas, auditorius, finansų ir/ar mokesčių profesionalas? Suprantate verslo bendruomenės poreikius nuolat besikeičiančioje aplinkoje? Tuomet siūlome galimybę prisijungti prie profesionalų, bendradarbiaujančių su NIKITINAS LEGAL kompetencijų platforma.

Esant klientų poreikiui, NIKITINAS LEGAL sudarys Jums galimybę kartu su geriausiais savo srities specialistais teikti aukščiausio standarto paslaugas, papildomai tobulėjant motyvuojančioje aplinkoje.

Užpildžius paraiška.docx prašome siųsti ją adresu “info@nikitinaslegal.eu”. Visos paraiškos bus nagrinėjamos užtikrinant visišką konfidencialumą.

Taip pat kviečiame paraiškas teikti ir savo karjerą pradedančius, atsakingumo bei motyvacijos nestokojančius teisininkus, siekančius atskleisti savo talentus ir ateityje tapti geriausiais.