viliusnikitinas

DR. VILIUS NIKITINAS

Vadovaujantis partneris

PRAKTIKOS SRITYS:
Dr. Vilius Nikitinas, yra įmonių ir verslo teisės ekspertas. Specializuojasi transporto ir logistikos teisės, viešųjų pirkimų teisės, Europos Sąjungos ir konkurencijos teisės srityse.
Vilius yra gerai žinomas kaip transporto srities teisininkas, turintis sektoriaus reguliavimo patirtį bei kompetenciją. Jo patirtis apima visus transporto teisės aspektus, nuo finansavimo ir veiklos iki statybos ir plėtros.
Taip pat jis turi didelę patirtį konsultuodamas klientus – pirmaujančias tarptautines įmones Jungtinių Tautų sankcijų, ES sankcijų ir eksporto kontrolės taisyklių klausimais. Advokatas nuolat konsultuoja klientus įvairiose pramonės šakose vykdant tarptautinį verslą laikantis eksporto kontrolės, ekonominių sankcijų ir nacionalinio saugumo apribojimų.

IŠSILAVINIMAS:
Advokatas yra įgijęs mokslų daktaro laipsnį Vilniaus universitete (2013 m.), o magistro laipsnį (2000 m.).

NARYSTĖ:
Lietuvos ir Briuselio (procese) advokatūros narys.

KALBOS:
Laisvai kalba anglų, rusų ir lietuvių kalbomis.

DARBO PATIRTIS:
Advokatas turi didesnę nei 20 metų patirtį vykdant tarptautinius verslo projektus (įskaitant, bet neapsiribojant, konsultuojant tarptautines įmones ir asmenis verslo organizavimo, vykdymo ir saugumo klausimais). Taip pat atstovauja vadovų, valdybų narių ir didelių įmonių interesams teisėsaugos institucijose, valstybės institucijose, teismuose.
Anksčiau Vilius vadovavo teisės ir personalo departamentui didžiausioje Lietuvos Respublikos infrastruktūros įmonėje bei buvo aktyvus nepriklausomas įmonių valdymo valdybos narys.
Jis yra daugelio publikacijų aktualiomis teisės temomis autorius, dėstytojas Vilniaus Universitete.