Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Ukrainos advokatų kontora „Bauman Kondratyuk“

BITA LAW džiaugiasi galėdama pranešti, kad 2018 m. balandžio 24 d. kontoros „BITA LAW“ vadovaujantysis advokatas Vilius Nikitinas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Ukrainos advokatų kontora „Bauman Kondratyuk“, atstovaujama šios kontoros partnerio, advokato Yurii Bauman. 
Ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis sudaryta siekiant tarpusavio pagalbos, glaudesnių ryšių ir bendrųjų tikslų įvykdymo. Džiugu, kad BITA LAW nuo šiol turi partnerį, kuris padės tiek ir BITA LAW komandos nariams, tiek ir BITA LAW klientams dar labiau ir efektyviau suprasti Ukrainos teisės subtilybes bei Lietuvos Respublikos ir Ukrainos teisės skirtumus. 
Svarbu ir tai, kad nuo šiol BITA LAW klientams bus sudarytos galimybės gauti teisines paslaugas tiek Lietuvoje, tiek Ukrainoje – šios verslo plėtros galimybės, esant poreikiui, padės juridiniams asmenims tvirčiau įsitvirtinti Ukrainos rinkoje bei ją analizuoti iš komercinės ir teisinės pusės bei gauti kitas teisines paslaugas, o fiziniams asmenims bus pasiūlyti problemų sprendimo būdai pagal Ukrainoje galiojančią teisę ir jos principus. Žinoma, Ukrainoje esantys klientai turės tas pačias galimybes ir Lietuvoje, problemas ir iškilusius klausimus sprendžiant su BITA LAW komandos pagalba.

Parašykite komentarą